O nas

Pracownia Poligraficzna LetterArt specjalizuje się w druku nazywanym letterpress na całkowicie ekologicznym papierze wykonanym w 100% z bawełny. Druk wykonywany jest na maszynach, z których najstarsza liczy ponad 100 lat, a które służą nam wiernie także dzisiaj. Ogromny asortyment dostępnych akcydensów ograniczony jest tylko do fantazji i wyobraźni klientów, oraz naszych możliwości technologicznych. Nasze produkty oprócz rodzimego rynku, zamawiane są przez klientów z całego świata, a jakość finalna zdobyła już wielokrotnie uznanie w prestiżowych serwisach specjalistycznych.
Unikalne połączenie najnowszych technologii z najstarszymi technikami drukarskimi oraz najwyższej jakości materiały używane w procesie produkcji to oprócz doświadczenia największe nasze atuty. Specjalizujemy się w produkcji niskonakładowej, co pozwala na dużą elastyczność w dopasowaniu do potrzeb klienta. Prace wykonywane są w dużej mierze ręcznie, co czyni nasze finalne wyroby – niepowtarzalnymi i unikalnymi.
Pracownia poligraficzna LetterArt powstała w 2009 roku. Początkowe eksperymenty zamieniły sie w 2010 roku w regularną działalność biznesową. To dość ciężka i żmudna praca, często ręczna, której pewnie nigdy nie będzie można zautomatyzować, ale jakość produktów finalnych i opinie końcowych klientów rekompensują włożony trud wielokrotnie.
Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług.